Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU NR 85

DSC_0960.JPG

Uczennice klas VIII SP 3 6 grudnia udały się do Przedszkola nr 85 w Gdańsku. Celem ich wizyty było odczytanie przedszkolakom fragmentów bajek, zabawa z dziećmi i oczekiwanie na św. Mikołaja.
Uczennice klas VIII a i VIII b przedstawiły historie bajkowe które kończyły się zagadkami w formie zabawy tematycznie związanymi z przedstawionymi historiami.

Całe spotkanie przebiegało pomyślnie. Dzieci mocno angażowały się w przygotowane zabawy. Wizyta w przedszkolu przebiegła entuzjastycznie zarówno dla uczennic naszej szkoły jak i przedszkolaków.

Finałem całego spotkania było przybycie św. Mikołaja i wręczenie dzieciom prezentów.

Głównym celem było też zrozumienie przez przedszkolaków morałów wynikających z bajek, a nasze uczennice miały im w tym pomóc i również temu sprostały.

Koordynatorem całego przedsięwzięcia był nauczyciel muzyki Bartłomiej Łyziński, który przygotowywał z uczennicami całe przedsięwzięcie.