Aktualności

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Rodzina Szkół im. Jana Pawła II Rodzina Szkół im. Jana Pawła II UKS Conrad UKS Conrad Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny Program Edukacji Morskiej Program Edukacji Morskiej

Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU NR 85

DSC_0960.JPG

Uczennice klas VIII SP 3 6 grudnia udały się do Przedszkola nr 85 w Gdańsku. Celem ich wizyty było odczytanie przedszkolakom fragmentów bajek, zabawa z dziećmi i oczekiwanie na św. Mikołaja.
Uczennice klas VIII a i VIII b przedstawiły historie bajkowe które kończyły się zagadkami w formie zabawy tematycznie związanymi z przedstawionymi historiami.

Całe spotkanie przebiegało pomyślnie. Dzieci mocno angażowały się w przygotowane zabawy. Wizyta w przedszkolu przebiegła entuzjastycznie zarówno dla uczennic naszej szkoły jak i przedszkolaków.

Finałem całego spotkania było przybycie św. Mikołaja i wręczenie dzieciom prezentów.

Głównym celem było też zrozumienie przez przedszkolaków morałów wynikających z bajek, a nasze uczennice miały im w tym pomóc i również temu sprostały.

Koordynatorem całego przedsięwzięcia był nauczyciel muzyki Bartłomiej Łyziński, który przygotowywał z uczennicami całe przedsięwzięcie.