Klub Wiewiórka – Przyjaciółka Oli i Kuby

20171027_105642.jpg

Uczniowie klas 0 naszej szkoły w ciągu najbliższych dwóch lat będą uczestniczyć w zajęciach „Klub Wiewiórka – Przyjaciółka Oli i Kuby”. Tematyka zajęć obejmuje takie zagadnienia jak: co to jest i czym zajmuje się Polski Czerwony Krzyż, bezpieczna droga do szkoły, bezpieczeństwo dotyczące używania prądu i gazu, bezpieczeństwo względem obcych, pomoc osobom potrzebującym i zwierzętom oraz profilaktykę zdrowotną. Do tej pory odbyły się dwa spotkania na których oglądaliśmy ciekawy program, słuchaliśmy opowiadania o bezpieczeństwie na drodze, rozmawialiśmy i kolorowaliśmy.